8 tipů

jak ulevit miminku od bolesti bříška

pomocí přírody

Objevuje se kolika u vašeho miminka?

Chcete mu pomoci a mít doma usměvavý uzlíček?

A víte, co můžete pro úlevu bříška použít ihned?

0 bříškům
tento e-book již putoval na pomoc

Objevte sílu přirozenosti a již nemusíte do lékárny 🙂

Co se dozvíte?

  • jaké jsou příčiny bolestí,
  • jak kojením ovlivníte bříško,
  • které bylinky mohou ulevit,
  • co z domácnosti můžete hned využít,
  • vychytávky a názorné obrázky a mnoho dalšího ...

Chcete usměvavé spokojené miminko, které má v bříšku jako v pokojíčku? Klikněte a buďte o krok blíže klidným dnům a nocím ♥

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o e-booku říkají jeho čtenářky?

Škoda, že jsem tento e-book nečetla dřív. Ušetřila bych sobě i svým dětem hodiny trápení. I pro mne, matku 3 dětí, jsou tam nové informace, které jsem nevěděla. Velmi příjemně, jednoduše i zábavně napsané.

Marie Vavrochováautorka knihy: 13 tipů jak se nakopnout, www.marie-vavrochova.cz

Zuzčin e-book o bolestech bříška u malých miminek jsem si stáhla kvůli mému synovi, protože jsem už nechtěla řešit pláč miminka jako u prvorozené dcery. Tenkrát, jako nezkušená matka, jsem poslouchala rady všech okolo, tedy rady jako: Nech ji vyplakat a podobně. Doporučuji všem nastávajícím maminkám, aby si tento e-book přečetly ještě dřív, než přivedou miminko na svět a nikdy ho pak nenechaly "vyplakat". Vím už, že malé dítě má vždy důvod k pláči a čím více ho vyslechnete, tím dřív nebude potřebovat plakat. Tento e-book vám pomůže s nejčastější příčinou pláče u miminek, kterou je právě bolení bříška, tak s chutí do toho!

Pavlína Štefanována rodičovské dovolené, autorka projektu "Vy-užij svou nemovitost"

Zdravim Zuzko, tak jsem ulozila mou drahou a poctive si vysetrila par minut k precteni Vaseho e-booku a reknu Vam jednu vec..DĚKUJI... Precetla jsem ho jednim dechem a skoro za kazdou radou nebo tipem jsem si rekla - to musim urcite zitra zkusit 🙂 Moje draha princezna nastesti netrpi nijak zvlast na brisko ani psychicke koliky, je to nase usměvavé slunicko, ale jestli treba masazi pomuzu brisku lip prdet a me male princezne se vic smat, budu rada 🙂 Dalsi pro me neskutecne cenna rada je ohledne pasení konicku...Nikdo mi to totiz neukázal a ma draha byla obcas pekna lenoska, takze se ji zvedat hlavicka nechtela a ja nevedela jak ji pomoct, takze za to velke DIKY.. Na konec preju dalsi uzasne e-booky a spoustu spokojenych ctenarek 🙂

Monikamaminka na mateřské

Kéž bych tyto skvělé Zuzčiny tipy znala, když byla dcerka malinká! Nikdy s mužem nezapomeneme, jak jednou úpěnlivě plakala a my (sice sečtělí ohledně miminek) nad ní stáli a vůbec netušili, co dělat. Aspoň jsme nahřáli pytlík s peckami, ale to moc nepomohlo… Prostě tuto knihu doporučuju všem, kdo mají ve svém okolí miminko nebo jej plánují sami. Ať je po ruce, až bude potřeba!

Alžběta Zíkováautorka knihy: 5 tipů jak zdravě a levně prát a vyprat, www.alzbetazikova.cz

Děkuji za Váš úžasný e-book, našla jsem v něm mnoho rad a hlavně psychickou podporu.

Mgr. Miroslava Vokounová Krepčíkovápedagog práce se stresem, www.vokounova-krepcikova.cz

Váš ebook o tom, jak pomoci miminku s bolestmi bříška jsem si přečetla se zájmem. I když už mám sama dítě odrostlé, věřím, že použiju některou z rad pro bolesti břicha, protože popsané bylinky a masáže určitě platí i pro dospělé.

Lenka de Graafovápřeklady webů, www.lenkadegraaf.eu

Měla jsem příležitost přečíst si e-book 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti...Našla jsem zde plno praktických rad, které by se mi hodily na dobu tak před šesti lety, kdy se mi narodil první synek a dost na bolesti bříška trpěl. To malé chuďátko jsem cpala léky z lékárny, protože "zaručené" rady od druhých jaksi nepomáhaly. Za mě tedy mohu říci, že tyto rady určitě pomohou dalším a dalším miminkům i jejich rodičům...:-)

Olga Šebestováautorka projektu Fit s kalanetikou, www.olgasebestova.cz