Vánoce podle dětí?

Co by asi bylo pod stromečkem, kdyby si mohly přát malinké děti?

Před pár dny jsem říkala manželovi, že naše malá (7 m) si k Vánocům Ježíškovi napíše o nějaké éterické oleje, ať máme krásné a účinné vůně na masírování (mimochodem ohledně aromaterapie pro vás připravuji zajímavý rozhovor ;-), také účinná na pláč miminka ).
A můj milý muž mi říká:
“No to nevim teda! Se jí zeptej, co si přeje.”
(Vtip samozřejmě, nemluví, říká jen Mama…což by vlastně mohlo být to hlavní přání :-D)
Proběhlo mi hlavou, co jí dělá největší radost a co by mě jako dítě nejvíc potěšilo a vypadlo ze mě:
” Tak lásku, teplo a úsměv :-)”
Až zpětně mi došlo, jakou to mělo hloubku :-D.

Jenže co vnímáme my dospělí?

Když vidím všude okolo ten stres, shon, nedůtklivost a často i samotu, je mi z toho smutno. Kde je ten duch Vánoc? Kam zmizel ten smysl v tom, že se sejde rodina a udělá si vzájemně radost?

Mé přání

A tak já (a mé vnitřní dítě, které v tu chvíli promluvilo) VÁM VŠEM OD SRDCE přeji, ať pod stromečkem najdete (a do dalších dnů si nesete):
– lásku, která pohladí
– teplo, které obejme
– úsměv, který zahřeje
💜💜💜💜💜💜💜
Těším se na vás v příštím roce 🙂

Zuzka Šmidrkalová

Mou vášní je objevování nových způsobů jak vykouzlit těm nejmenším úsměv na tváři. Inspiruji maminky k překonání počátečních nejistot a naladění se na svá miminka skrze kontakt. Jsem autorkou e-booku zdarma 8 tipů jak ulevit miminku od bolesti bříška pomocí přírody. Zároveň jsem autorkou láskyplného průvodce sžití se s miminkem, e-booku Miminko, neplakej aneb Osvědčené tipy a konkrétní postupy jak uklidnit miminko. A co mě k tomu přivedlo? Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *